Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 6 z Agnieszką Walczak - Chojecką

Autor: Aneta Krasińska
Kategoria/cykl: #PożyczPrzeczytajPoleć
Format: mp4
Czas: 30
Producent: Aneta Krasińska
Rok produkcji: 2022
Ocena:
W szóstym odcinku wywiadu realizowanego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć do autorek promujących czytelnictwo i zamieszczanie krótkich opinii w sieci dołączyła Agnieszka Walczak - Chojecka.
Agnieszka Walczak - Chojecka swoją przygodę z literaturą rozpoczęła w wieku 5 lat. Później zajęła się biznesem, a od 10 lat pisze o kobietach i dla kobiet.
Agnieszka uważa, że każda akcja promująca czytelnictwo ma sens, bo edukować należy zawsze bez względu na wiek odbiorców. A kto lepiej zachęci do czytania, jeśli nie sami czytelnicy? Nie trzeba być poliglotą, by podzielić się z innymi swoimi odczuciami po przeczytaniu książki. Takie opinie mają moc!
Jeżeli wciąż jeszcze nie bardzo rozumiecie ideę tej akcji, to polecam obejrzenie poprzednich wywiadów z autorkami apelującymi do Czytelników bibliotek o zamieszczanie opinii w mediach społecznościowych albo na stronach portali czytelniczych. Agnieszka Walczak - Chojecka dołącza do apelu i zachęca Was do działania. 

Wywiady z autorkami książek, które dołączyły do akcji:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.