Dzisiaj jest: 28.5.2024, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
WYBIERZ JĘZYK

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 7 z Anitą Scharmach

Autor: Aneta Krasińska
Kategoria/cykl: #PożyczPrzeczytajPoleć
Format: mp4
Czas: 30
Producent: Aneta Krasińska
Rok produkcji: 2022
Ocena:
Kolejna autorka powieści obyczajowych dołącza do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, by promować szeroko rozumianą idee czytelnictwa, a w tym przypadku również zamieszczanie w sieci swoich odczuć po przeczytaniu książek ulubionych polskich pisarek i pisarzy. Anita Scharmach w swoich powieściach przemyca miłość do Kaszub, a jej utwory są mieszanką komedii i romansu z nutką dramatyzmu.
Anita przyznała, że chętnie angażuje się w akcje promujące czytelnictwo, gdyż uważa, że to świetna alternatywa dla kradzieży plików w sieci. Każdy może pójść do biblioteki i wypożyczyć książkę. A gdy już ją przeczyta i uzna, że warta jest tego, by poznali ją inni, może napisać kilka zdań, by dowiedział się o niej świat. Marketing szeptany wciąż ma potencjał, a idealnym narzędziem jest tu internet i powstające jak grzyby po deszczu nowe portale literackie.

Jeżeli zgadzacie się z Anitą, to udostępnijcie ten post w swoich Social Mediach, bo dotarł do jak największej liczby odbiorców. Bo w końcu im nas więcej, tym lepiej :)

Wywiady z autorami książek, którzy dołączyli do akcji:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.