Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
WYBIERZ JĘZYK


Wywiady


Autor: Aneta Krasińska
Kategoria/cykl: #PożyczPrzeczytajPoleć
Format: Wywiad mp4
Czas: 30
Producent: Aneta Krasińska
Ocena:
#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 15 Panel dyskusyjny
W tym tygodniu zadebiutowałam jako prowadząca panel dyskusyjny w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, gdzie wraz z Anną Judge - autorką, Norbertem Kościeszą - autorem i Anetą Samulik - blogerką i bibliotekarką...

Autor: Aneta Krasińska
Kategoria/cykl: #PożyczPrzeczytajPoleć
Format: mp4
Czas: 30
Producent: Aneta Krasińska
Rok produkcji: 2022
Ocena:
#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 16 z Katarzyną Kielecką
Z Katarzyną Kielecką, autorką powieści obyczajowych, w które wplata wątki kryminalne, rozmawiałam o powodach, dla których zdecydowała się dołączyć do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć.

Autor: Aneta Krasińska
Kategoria/cykl: #PożyczPrzeczytajPoleć
Format: mp4
Czas: 30
Producent: Aneta Krasińska
Rok produkcji: 2022
Ocena:
#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 13 z Ewą Formellą
Kolejną autorką, która rozumie i docenia projekt promujący pisanie opinii o przeczytanych książkach, jest Ewa Formella traktująca pisanie jak pasję.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 12 z Elżbietą Ceglarek
Elżbieta Ceglarek pisanie traktuje jako hobby. Z wykształcenia nauczycielka, rozumie, jak ważna jest edukacja młodych Czytelników, dlatego zdecydowała się dołączyć do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć. ..

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 11 z Magdaleną Majcher
Akcję #PożyczPrzeczytajPoleć wsparła Magdalena Majcher, autorka powieści uwielbiająca wplatać w fabułę wątki historyczne i psychologiczne, ceniąca polską kulturę i dlatego promuje czytelnictwo.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 10 z Iwoną M. Żytkowiak
Iwona Małgorzata Żytkowiak jest dziesiątą autorką, z którą przeprowadziłam wywiad w ramach promowania projektu #PożyczPrzeczytajPoleć. Celem projektu #PożyczPrzeczytajPoleć jest dotarcie do Czytelników bibliotek i zwrócenie ich uwagi na to, ile mogą zrobić dobrego po przeczytaniu wypożyczonej książki.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 9 z Joanną Szarańską
Joanna Szarańska w swojej twórczości stara się nieść uśmiech i nadzieję, a teraz postanowiła dołączyć do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 8 z Sylwią Kubik
Sylwia Kubik to autorka powieści obyczajowych, która jest mieszkanką wsi na Powiślu i kocha miejscowe zabytki oraz krajobrazy, a od teraz wspiera akcję #PożyczPrzeczytajPoleć.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 7 z Anitą Scharmach
Kolejna autorka powieści obyczajowych dołącza do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć, by promować szeroko rozumianą idee czytelnictwa, a w tym przypadku również zamieszczanie w sieci swoich odczuć po przeczytaniu książek ulubionych polskich pisarek i pisarzy. Anita Scharmach w swoich powieściach przemyca miłość do Kaszub, a jej utwory są mieszanką komedii i romansu z nutką dramatyzmu.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 6 z Agnieszką Walczak - Chojecką
W szóstym odcinku wywiadu realizowanego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć do autorek promujących czytelnictwo i zamieszczanie krótkich opinii w sieci dołączyła Agnieszka Walczak - Chojecka.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 5 z Izabelą M. Krasińską
Gościem 5 odc. wywiadu realizowanego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć była Izabela M. Krasińska, która wystąpiła w podwójnej roli, bo jest autorką powieści oraz bibliotekarką.

#PożyczPrzeczytajPoleć z Agnieszką Lis
Kolejną autorką, która dołączyła do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć jest Agnieszka Lis pisząca powieści obyczajowe. Agnieszka jest też dziennikarką, dzięki czemu w dwójnasób czuje potrzebę promowania polskiej literatury.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 3 z Kasią Bulicz-Kasprzak
W trzecim odcinku wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć rozmawiam z Kasią Bulicz-Kasprzak, autorką powieści obyczajowych, uwielbiającą aktywny wypoczynek.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 2 z Anną Sakowicz
W 2 odcinku cyklu wywiadów z autorami powieści, którzy przyłączyli się do akcji #PożyczPrzeczytajPoleć promującej dzielenie się przez Czytelników bibliotek swoimi opiniami w sieci była Anna Sakowicz.

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 1 z Edytą Świętek
W ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć zapraszam do obejrzenia 1 odcinka wywiadu, w którym gościem specjalnym była Edyta Świętek - autorka powieści obyczajowych oraz powieści z historią w tle.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.