Dzisiaj jest: 23.6.2024, imieniny: Albina, Wandy, Zenona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ALPITECH - wynajem zwyżek, zwyżki Rzeszów

dodano: 2024.04.08 ważne do: 2024.07.07 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:

Praca na większych wysokościach wiąże się zawsze z jakimś ryzykiem. Dlatego też aby ograniczyć do minimum to ryzyko, stosuje się różnego rodzaju metody, na przykład takie jak Zwyzki Rzeszów. Zwyżkami potocznie się nazywa specjalne wysięgniki z koszem, za pomocą których wykonywać można różne czynności na wyższej wysokości. Przez to, że pracujące osoby znajdują się w koszu, to są one znacznie bardziej bezpieczne, niż gdyby musiały to robić na przykład na linach.

Jeżeli kogoś będzie interesował Wynajem Zwyzki Rzeszów, to do wyboru ma parę różnych opcji, w tym nawet modele posiadające wysokość trzydziestu metrów. Tego typu urządzenia świetnie się sprawdzają przykładowo przy myciu elewacji, dachów i okien, ale też ich konserwacji i malowaniu. Wynajmowane są też często, jeżeli ktoś będzie potrzebował przyciąć drzewo na dużej wysokości lub zamontować kolce czy siatki przeciwko ptakom. Ze zwyżek korzysta też branża reklamowa, do montowania tablic i banerów.

+Tekst Sponsorowany+


ALPITECH Sp. z o.o.
ul. Kustronia 6/48
35-303 Rzeszów

Dane kontaktowe
+48 607 154 195
+48 605 240 716 - kontakt w sprawie zwyżki
biuro@alpitech.eu


 
Kontakt
ALPITECH Sp. z o.o.
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.