Dzisiaj jest: 1.10.2023, imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
WYBIERZ JĘZYK

#PożyczPrzeczytajPoleć odc. 5 z Izabelą M. Krasińską

Autor: Aneta Krasińska
Kategoria/cykl: #PożyczPrzeczytajPoleć
Format: mp4
Czas: 30
Producent: Aneta Krasińska
Rok produkcji: 2022
Ocena:
Gościem 5 odc. wywiadu realizowanego w ramach akcji #PożyczPrzeczytajPoleć była Izabela M. Krasińska, która wystąpiła w podwójnej roli, bo jest autorką powieści oraz bibliotekarką.
Iza w wywiadzie wspomniała o tym, w jaki sposób sama doradza Czytelnikom, co mogliby przeczytać. Wówczas zapomina o tym, że sama jest autorką książek i "włącza" tryb bibliotekarki, starając się zachować obiektywizm. Dzięki temu każda z książek ma szansę trafić do Czytelnika i sprawić mu radość.

Iza zaapelowała do kolegów i koleżanek po fachu, aby dołączyli do akcji, zgłaszając swoją placówkę do udziału, drukując plakaty, informując Czytelników o akcji i zachęcając ich do zamieszczania krótkich opinii w sieci. 

Jeśli więc wciąż się wahaliście, czy ta forma promocji czytelnictwa ma sens, to bibliotekarka Izabela M. Krasińska przekonuje, że warto zaangażować się na rzecz akcji #PożyczPrzeczytajPoleć.

Wywiady z autorami książek, którzy dołączyli do akcji:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.